Call us    |    +48 790 236 666

Witaj na stronie
Domki w Bartnicy

Zjedź niżej I poznaj uroki tego wspaniałego miejsca

Domki w Bartnicy

O Naszych Domkach

Serdecznie zapraszamy do naszego Domku w Bartnicy. Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że możemy Państwu zaprezentować nasz nowy całoroczny domek. Został on wybudowany zgodnie z najwyższymi standardami w systemie skandynawskim i dzięki temu jest bardzo energooszczędny. Budynek jest wyposażony w 3-szybowe okna oraz najwyższej klasy hybrydowe grzejniki z panelami infrared. Jest to aktualnie najbardziej przyjazny dla człowieka i środowiska system ogrzewania. Domek został zaprojektowany z myślą o Państwa komforcie i wygodzie, tak aby można było wypocząć w ciszy i spokoju. Znajduje się on w malowniczej okolicy otoczonej piękną przyrodą. Bartnica to miejsce idealne dla osób chcących spędzić czas z dala od miejskiego zgiełku. Z przyjemnością udostępnimy informacje na temat ciekawych miejsc, imprez kulturalnych oraz okolicznych atrakcji turystycznych. Na terenie obiektu znajduje się miejsce na ognisko wraz z miejscem do odpoczynku.

Rozwiń opis

Pomieszczenie

Pomieszczenie

Obejrzyj więcej zdjęć z naszych pomieszczeń

Wybierz pomieszczenie, które chcesz obejrzeć.

Zalety naszych domków

01

Drewniana konstrukcja

Domek wybudowany jest z najwyższej klasy materiałów, konstrukcja drewniana szkieletowa, dobrze ocieplona i wentylowana zapewnia zdrowy i komfortowy odpoczynek.

02

Własny parking

Zapewniamy duży, darmowy prywatny parking, aby nasi Goście czuli się w pełni komfortowo i bezpiecznie.

03

Aneks kuchenny

W pełni wyposażony aneks kuchenny, który pozwoli bezproblemowo przygotować ulubione posiłki.

04

Cisza i spokój

Świeże powietrze, chłód wiejący z lasu, zapach kwitnących drzew, pełna niezależność, poczucie wolności i bliskości natury, to tylko niektóre atuty wypoczynku w naszych domkach.

05

Aktywność, zdrowie

Korzystając z naszej lokalizacji i usytuowania terenu oferujemy bardzo szeroki wachlarz uprawiania różnych dyscyplin sportowych takich jak; narty zjazdowe, narty biegowe, rowery, biegi górskie, jazda konna, pływanie, nordic walking, tor rolkowy, skatepark oraz długie spacery połączone z grzybobraniem.

06

Bezpieczeństwo

Cały teren jest monitorowany, wyposażony w czujniki ruchu i automatyczne oświetlenie, ponadto w każdym z pomieszczeń zamontowane zostały czujniki dymu z powiadomieniami, aby nasi Goście spali spokojnie i bezpiecznie.

Informacje turystyczne

Atrakcje turystyczne w okolicy

Rozwiń opis

Poprzednia atrakcja

Następna atrakcja

Zobacz także

Dodatkowe Atrakcje

Rozwiń opis

Poprzednia atrakcja

Następna atrakcja

Zapraszamy do kontaktu

Klikając zarezerwuj sprawdzisz dostępność oraz cenę

Lokalizacja

Bartnica - wieś w Polsce, położona w dolinie rzeki Bystrzycy na wysokości 540-630 m n.p.m. w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, w gminie Nowa Ruda. Dolina Bystrzycy stanowi naturalną granicę oddzielającą Góry Sowie od Gór Suchych. Południowo-zachodnia część wsi położona jest na obszarze Gór Suchych, a górne zabudowania, m.in. Domki w Bartnicy, wchodzą już do Gór Sowich. Dzięki dużej ilości lasów i gór, wokół wsi rozlegają się piękne widoki przez cztery pory roku. Historia Bartnicy sięga daleko wstecz, a jej nazwa pochodzi od staropolskiego słowa "bartnik" oznaczającego osobę zajmującą się hodowlą pszczół. Wieś zyskała swoją sławę dzięki tradycji bartnictwa, które było ważnym zajęciem w tamtych czasach. Przez wieki Bartnica pozostawała miejscem ożywionym przez lokalnych rolników i hodowców, a także miejscem, gdzie zachowywano tradycje i obyczaje rodzinne. Współcześnie Bartnica stała się także atrakcyjnym miejscem turystycznym, przyciągającym miłośników górskich krajobrazów, spacerów oraz historii. W okolicy Bartnicy można spotkać wiele zabytkowych elementów, takich jak krzyże pokutne, świadczące o historii i kulturze tego regionu. Przepiękne widoki górskie, ciche potoki i piękno natury sprawiają, że Bartnica jest idealnym miejscem dla tych, którzy szukają spokoju i ucieczki od miejskiego zgiełku.

Rozwiń opis
Zobacz na mapie Google